Dekoratyvinės pagalvės užvalkalas „Monsteros lapai“

Ribotas kiekis
Rankų darbo

16,00 

Yra sandėlyje

Suteikite gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali sužaliuoti džiunglės? Ar žinote, kad monsteros lapų siluetai jau kelinti metai karaliaujanti...Skaityti plačiau

Suteikite gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali sužaliuoti džiunglės? Ar žinote, kad monsteros lapų siluetai jau kelinti metai karaliaujanti stilingo interjero detalė? Ši pagalvė atrastų vietos gėlių mylėtojo, ant kurio palangių jau nebeliko vietos, namuose. Arba atvirkščiai: paguostų augalų „žudiką“, kuris gėles myli, bet pritrūksta laiko ar žinių jas puoselėti. Be abejo, gėlėtas aksesuaras nudžiugins bet kurią moterį, romantiško stiliaus gerbėją, praktiškų dovanų propaguotoją. Nes šios gėlės nenuvys niekada!

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos ir gėlių mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško, drobę primenančio audinio.

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvės užvalkalas „Monsteros lapai“”

Spalva

Žalia, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!