Keraminė šviesi vaza

Ribotas kiekis

43,00 

Yra sandėlyje

Minimalistinio stiliaus keramikinė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Subtilios tekstūros, neįmantraus dizaino ji suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai. Ši vaza primins, kad paprastume gali...Skaityti plačiau

Minimalistinio stiliaus keramikinė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Subtilios tekstūros, neįmantraus dizaino ji suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai. Ši vaza primins, kad paprastume gali slypėti daug grožio. Visai kaip ir gamtoje. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokioje vazoje stilingai atrodys tiek gyvos, tiek džiovintos ar konservuotos gėlės, smilgos, originalių formų lapai. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

38 cm

Spalva

Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!