Rinkitės derinį “Balti paukšteliai”

Top!

25,00 

Jei dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose interjero detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose interjero detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris pripildys jūsų namus jaukios atmosferos.

Porcelianinio paukščiuko figūrėlės (2 vnt.)

Ši figūrėlė sukurta ne tik puošti namų erdvę, bet ir priminti: kiek daug gamtos grožio slypi mažuose dalykuose. Pavyzdžiui paukštelyje. Juk tai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jis atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia – vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukščiuką!

Pritaikymas: Paukštelis įsitaisęs ant vazos ar žvakidės briaunos, suteiks joms individualumo ir žaismingo netikėtumo. Kaip tobulai jis jausis ant plono stiklo vazos, ar Story by Nature žvakidžių! Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, Velykų stalo dekoras arba derinant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul jis įkvepia kurti unikalias namų istorijas!

Šis paukštelis nudžiugins gamtos mylėtoją, minimalizmo gerbėją ar unikalių dekoro detalių “medžiotoją”.

 

 

 

 

 

16,00 

Neturime

Porceliano žvakidė „Ažūras“

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu, šmaikščiu interjero akcentu. Balto porceliano visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę.  Ir nors ši dekoracija tobulai tinkanti vakarui, tačiau ir dieną interjerui suteiks elegancijos ir užbaigtumo.

Pritaikymas: Minimalistinio dizaino, nepretenzingų formų akcentas, kuris tiks bet kokio stiliaus interjere, valgomajame, virtuvėje ar vaikų kambaryje. Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, puokščių, Velykų stalo dekoracijų dalis. Tokia dovana nudžiuginsite minimalizmą propaguojantį, turintį gerą jumoro jausmą ar vertinantį dovanas su prasme, artimą žmogų. Atraskite netikėtus derinius, šią žvakidę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Nepakankamas kiekis

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rinkitės derinį “Balti paukšteliai””

Spalva

Balta

Porceliano žvakidė „Ažūras“

Spalva

Balta

Dydis

aukštis 10 cm, diametras 6 cm, aukštis 9 cm, diametras 9 cm

Success message!
Warning message!
Error message!