Žalio stiklo žvakidžių komplektas

Top!

14,00 

Yra sandėlyje

Nors sukurtos jaukiems vakarams, tačiau ir dieną šios žvakidės taps akį traukiančiu interjero akcentu. Lyg žolė po lietaus, sodriai žalios spalvos, masyvaus stiklo, jos suteiks namams gaivos ir gyvybingumo, o...Skaityti plačiau

Nors sukurtos jaukiems vakarams, tačiau ir dieną šios žvakidės taps akį traukiančiu interjero akcentu. Lyg žolė po lietaus, sodriai žalios spalvos, masyvaus stiklo, jos suteiks namams gaivos ir gyvybingumo, o akims pasiilgtų vasaros spalvų. Ar žinote, kad žalios spalvos akcentai ramina, įkvepia ir suteikia optimizmo?

Pritaikymas: Sodrios spalvos, nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

aukštis 7 cm, diametras 3,5 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Žvakidės arbatinei žvakei.

Success message!
Warning message!
Error message!