Virtuvinis rankšluostis „Šparagai“

Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

5,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuviniais lino rankšluostėliais su smidrų raštais. Tegul šis jie ne tik primins, kad daržoves valgyti sveika, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams....Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuviniais lino rankšluostėliais su smidrų raštais. Tegul šis jie ne tik primins, kad daržoves valgyti sveika, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal smidrai primins kelionėse atrastus skonius bei gurmaniškas patirtis?

Atraskite savo virtuvę iš naujo, juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais. Tegul čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos!

Pritaikymas:  Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais! 

Turime

Išmatavimai

47×70 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško lino (55%) ir medvilnės  (45%) audinio. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinis rankšluostis „Šparagai“”

Spalva

Mėlyna, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!