Akcija!

Keraminė dekoracija „Pomidoras“

%
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 9,00 €.Current price is: 7,50 €.

Yra sandėlyje

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši pomidoro figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Daugelyje kultūrų tikima, kad pomidoras yra meilės, vaisingumo, aistros ir jausmingumo simbolis. Vieniši...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši pomidoro figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Daugelyje kultūrų tikima, kad pomidoras yra meilės, vaisingumo, aistros ir jausmingumo simbolis. Vieniši žmonės prisikvies sau porą, jei savo simboliu pasirinks pomidorą. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

8 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė dekoracija „Pomidoras“”

Success message!
Warning message!
Error message!