Stiklinė vaza „Vabalas“

16,00 

Išparduota

"Įkvėpta gamtos, sukurta iš perdirbto stiklo. Žaismingas vabalas kviečia pastebėti grožį detalėse. Nors atrodo kaip tikras, galiu nuraminti: kuriant šią dekoraciją, nenukentėjo nei vienas vabaliukas! Jei norite sau arba artimam...Skaityti plačiau

“Įkvėpta gamtos, sukurta iš perdirbto stiklo. Žaismingas vabalas kviečia pastebėti grožį detalėse. Nors atrodo kaip tikras, galiu nuraminti: kuriant šią dekoraciją, nenukentėjo nei vienas vabaliukas! Jei norite sau arba artimam žmogui palinkėti saugumo, nugalėti sunkumus, lengviau įveikti pradėtus darbus, intuicijos bei kūrybiškumo, dovanokite vabalą!

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Į vazą galite merkti gėles, šakeles, į ją pilti stalo vandenį, laikyti mielas smulkmenas, arba tiesiog palikti tuščią, kaip stilingą detalę. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Išparduota

Išmatavimai

aukštis 25 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stiklinė vaza „Vabalas“”

Spalva

Geltona, Juoda

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!