Akcija!

Porceliano žvakidė „Musės“

%
Top!

6,00 8,00 

Yra sandėlyje

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu, šmaikščiu interjero akcentu. Balto porceliano, dekoruota juodomis mūselėmis, visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę. Ar žinote, kodėl muses...Skaityti plačiau

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu, šmaikščiu interjero akcentu. Balto porceliano, dekoruota juodomis mūselėmis, visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę. Ar žinote, kodėl muses taip sunku pagauti? Nes jos labai gudrios: pirma pagalvoja, o tik po to daro! Ir dar jos tikros atkaklumo ir tikslo siekimo čempionės!

Pritaikymas: Minimalistinio dizaino, nepretenzingų formų akcentas, kuris tiks bet kokio stiliaus interjere, valgomąjame, virtuvėje ar vaikų kambaryje. Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Tokia dovana nudžiuginsite minimalizmą propaguojantį, turintį gerą jumoro jausmą ar vertinantį dovanas su prasme, artimą žmogų. Atraskite netikėtus derinius, šią žvakidę komponuodami su skirtingo dydžio šios serijos žvakidėmis arba kitais Story by Nature aksesuarais!

Išmatavimai

Trys skirtingi dydžiai:

  1. aukštis 8 cm, diametras 6 cm
  2. aukštis 9 cm, diametras 8,5 cm
  3. aukštis 10,5 cm, diametras 9 cm
Papildoma informacija

Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porceliano žvakidė „Musės“”

Spalva

Balta, Juoda

Dydis

aukštis 10,5 cm, diametras 9 cm, aukštis 8 cm, diametras 6 cm, aukštis 9 cm, diametras 8,5 cm

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!