Akcija!

Rinkitės dovanų rinkinį “Grožis paprastume”

Naujiena
%

Original price was: 44,00 €.Current price is: 38,72 €.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems norisi paprasto grožio, išbaigtumo jausmo dekoruojant namus. Šis rinkinys sudarytas iš stiklinės vazos ir stiklinių žvakidžių, kurios harmoningai papildo viena kitą. Tai puiki dovana sau,...Skaityti plačiau

Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems norisi paprasto grožio, išbaigtumo jausmo dekoruojant namus. Šis rinkinys sudarytas iš stiklinės vazos ir stiklinių žvakidžių, kurios harmoningai papildo viena kitą. Tai puiki dovana sau, draugams , mylimai mamai ar tetai ,  neabejotinai suteiksianti namams elegancijos ir jaukumo.

 

Moderni stiklinė žvakidė

Jei mėgstate žvakes ir norite savo interjere sukurti jaukią atmosferą, rinkitės šias subtilias, netaisyklingos formos stiklo žvakides. Minimalistinis šių žvakidžių dizainas puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.  Žvakidę taip pat galima naudoti kaip nedidelę vazą.

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši stiklinė žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu.  Harmoningai papildys kompozicijas, arba atvirkščiaitaps išsiskiriančiu interjero akcentu. Tai maža detalė, tačiau turinti didelę galią akimirksniu pakeisti namų atmosferą.

Pritaikymas:  Puikiai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 9,00 €.Current price is: 7,92 €. už vienetą

Turime

Spalva

Oranžinė

Plačiau apie prekę

Moderni stiklinė vaza

Visas grožis paprastume! Ji atrodo tarsi moderni skulptūra -  elegantiška ir originali. Ši stiklinė, netaisyklingos formos vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama grakštaus koto.

Tokia dovana pradžiugintų originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazoje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija.
Papildoma informacija:
Atraskite savyje kūrėją, su šia stikline vaza! Ji tiks ne tik gėlių kompozicijoms kurti. Sluoksniuokite joje akmenukus, kriaukles, kaštonus ar sausas šakeles. Brangius prisiminimus iš pajūrio ar pasivaikščiojimo miške.

Original price was: 26,00 €.Current price is: 22,88 €.

Turime

Moderni stiklinė žvakidė

Spalva

Oranžinė

Success message!
Warning message!
Error message!