Moderni stiklinė vaza

Simbolinės dovanos

26,00 

Yra sandėlyje

Visas grožis paprastume! Ji atrodo tarsi moderni skulptūra -  elegantiška ir originali. Ši stiklinė, netaisyklingos formos vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama...Skaityti plačiau

Visas grožis paprastume! Ji atrodo tarsi moderni skulptūra –  elegantiška ir originali. Ši stiklinė, netaisyklingos formos vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama grakštaus koto.

Tokia dovana pradžiugintų originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazoje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija.

Papildoma informacija:

Atraskite savyje kūrėją, su šia stikline vaza! Ji tiks ne tik gėlių kompozicijoms kurti. Sluoksniuokite joje akmenukus, kriaukles, kaštonus ar sausas šakeles. Brangius prisiminimus iš pajūrio ar pasivaikščiojimo miške.

Turime

Išmatavimai

Aukštis 26cm, diamteras 15 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Moderni stiklinė vaza”

Success message!
Warning message!
Error message!