Akcija!

Dovanų rinkinys „Spalvos”

%
Rankų darbo
Top!
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 28,00 €.Current price is: 23,80 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Gintaro spalvos stiklinė žvakidė

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši stiklinė žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu. Sodriai gintarinės spalvos, masyvaus stiklo, ji suteiks namams jaukumo ir saulėto gyvybingumo. Stilingai derės su kitais gamtiniais motyvais: medžiu, metalu, akmeniu. Harmoningai papildys kompozicijas, arba atvirkščiaitaps išsiskiriančiu interjero akcentu. Tai maža detalė, tačiau turinti didelę galią akimirksniu pakeisti namų atmosferą.

Pritaikymas: Sodrios spalvos, nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 16,00 €.Current price is: 13,60 €.

Turime

Spalva

Oranžinė

Plačiau apie prekę

Žalia perlamutrinė žvakidė

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši originali žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu. Lyg kunkuliuojantis upelis, akį traukianti perlamutro atspalviais, masyvaus stiklo, netaisyklingos formos žvakidė.

Ji suteiks namams gaivos ir gyvybingumo, o akims pasiilgtų vasaros spalvų. Ar žinote, kad žalios spalvos akcentai ramina, įkvepia ir suteikia optimizmo, bei harmoningai dera su kitomis gamtinėmis detalėmis?

Pritaikymas: Sodrios spalvos, nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 12,00 €.Current price is: 10,20 €.

Turime

Spalva

Žalia

Plačiau apie prekę
Spalva

Rusva, Žalia, Geltona

Gintaro spalvos stiklinė žvakidė

Spalva

Oranžinė

Žalia perlamutrinė žvakidė

Spalva

Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!