Moderni stiklinė rusva vaza

Ribotas kiekis
Simbolinės dovanos

29,00 

Yra sandėlyje

Skaidri, rusvo atspalvio stiklinė, netaisyklingos formos vaza žavi santūria elegancija ir originalumu. Visas grožis paprastume!  Ši  vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama...Skaityti plačiau

Skaidri, rusvo atspalvio stiklinė, netaisyklingos formos vaza žavi santūria elegancija ir originalumu. Visas grožis paprastume!  Ši  vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama grakštaus koto.

Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazoje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos  gėlės, originalių formų lapai.

Papildoma informacija:

Atraskite savyje kūrėją, su šia stikline vaza! Ji tiks ne tik gėlių kompozicijoms kurti. Sluoksniuokite joje akmenukus, kriaukles, kaštonus ar sausas šakeles. Brangius prisiminimus iš pajūrio ar pasivaikščiojimo miške.

Turime

Išmatavimai

Aukštis 26cm, diamteras 15 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Moderni stiklinė rusva vaza”

Spalva

Rusva, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!