Rinkitės derinį “Smėlio vaza ir vazonai “

Top!

45,00 56,00 

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar patikusias prekes ir lengvai pripildysite namus jaukia atmosfera ir laukimu. 

Keraminė elegantiška vaza

Gamtos spalvų įkvėpta, elegantiška keraminė vaza, dengta glazūra, buvo sukurta pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Šis dekoro elementas suteiks grakštumo ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, kurdamas jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Joje patraukliai atrodys tiek gyvų, tiek džiovintų gėlių kompozicijos, tačiau ir viena ji taps įspūdintu namų akcentu.

 

26,00 

Turime

Modernus, akmens masės gėlių vazonas

Gamtos faktūrų įkvėptas akmens masės vazonas, dengtas smėlio spalvos glazūra, buvo sukurtas pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Šis dekoro elementas suteiks originalumo ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, sukurs jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokiame vazone puikiai jausis mylimi augalai, ypač gerai atrodys sukulentai. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.Spalva

Žalsva, Ruda

Keraminė elegantiška vaza

Spalva

Ruda

Modernus, akmens masės gėlių vazonas

Spalva

Smėlinė, Ruda

Dydis

13,5*14, 20*20

Success message!
Warning message!
Error message!