Rinkitės derinį “Pavasario dvelksmu”

Top!

Original price was: 79,00 € – 90,00 €.Current price is: 76,00 € – 87,00 €.

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar patikusias prekes ir lengvai pripildysite namus jaukia atmosfera ir laukimu. 

Keraminė elegantiška vaza

Gamtos spalvų įkvėpta, elegantiška keraminė vaza, dengta glazūra, buvo sukurta pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Šis dekoro elementas suteiks grakštumo ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, kurdamas jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Joje patraukliai atrodys tiek gyvų, tiek džiovintų gėlių kompozicijos, tačiau ir viena ji taps įspūdintu namų akcentu.

 

26,00 

Turime

Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“

Minimalistinio stiliaus, aptakių formų keraminė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Pastelinės spalvos, neįmantraus dizaino, ji harmoningai įsilies aplinką ir suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai. Ši vaza primins, kad paprastume gali slypėti daug grožio. Visai kaip ir gamtoje. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.
Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokioje vazoje stilingai atrodys tiek gyvos, tiek džiovintos, smilgos, originalių formų lapai. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

16,00 

Turime

Spalva

Alyvinė

Plačiau apie prekę

Keraminis gėlių vazonas

Suteikite savo interjerui subtilios prabangos ir elegancijos, su šiais išskirtinės tekstūros vazonais. Alyvinė spalva pabrėš ir išryškins jūsų augalų natūralų grožį, o interjerui atneš užbaigtumo bei harmonijos. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.Original price was: 18,00 €.Current price is: 15,00 €.

Neturime

Spalva

Alyvinė, Balta

Plačiau apie prekę

Modernus, akmens masės gėlių vazonas

Gamtos faktūrų įkvėptas akmens masės vazonas, dengtas smėlio spalvos glazūra, buvo sukurtas pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Šis dekoro elementas suteiks originalumo ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, sukurs jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokiame vazone puikiai jausis mylimi augalai, ypač gerai atrodys sukulentai. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.Nepakankamas kiekis

Spalva

Alyvinė, Smėlinė, Žalsva, Ruda

Keraminė elegantiška vaza

Spalva

Ruda

Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“

Spalva

Alyvinė

Keraminis gėlių vazonas

Spalva

Alyvinė, Balta

Modernus, akmens masės gėlių vazonas

Spalva

Smėlinė, Ruda

Dydis

13,5*14, 20*20

Success message!
Warning message!
Error message!