Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“

16,00 

Yra sandėlyje

Minimalistinio stiliaus, aptakių formų keraminė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Pastelinės spalvos, neįmantraus dizaino, ji harmoningai įsilies aplinką ir suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai....Skaityti plačiau

Minimalistinio stiliaus, aptakių formų keraminė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Pastelinės spalvos, neįmantraus dizaino, ji harmoningai įsilies aplinką ir suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai. Ši vaza primins, kad paprastume gali slypėti daug grožio. Visai kaip ir gamtoje. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokioje vazoje stilingai atrodys tiek gyvos, tiek džiovintos, smilgos, originalių formų lapai. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“”

Success message!
Warning message!
Error message!