Porceliano žvakidė „Žvirblis“ piešta rankomis

Rankų darbo

12,00 

Yra sandėlyje

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu. Mažas paukštelis atrodo paprastas ir kuklus, tačiau neapsigaukite: jo stiprybė šeimoje ir bendruomenėje, todėl jei šias...Skaityti plačiau

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu. Mažas paukštelis atrodo paprastas ir kuklus, tačiau neapsigaukite: jo stiprybė šeimoje ir bendruomenėje, todėl jei šias sritis norite pabrėžti ar sustiprinti, sau arba artimam žmogui dovanokite žvirblį! Elegantiško baltumo fone, tapybiškas žvirbliuko siluetas lyg nedidelis meno kūrinys, kuris visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę.

Pritaikymas: Juodų kontūrų rankomis pieštas paukštis, nepretenzingų formų akcentas, kuris tiks bet kokio stiliaus interjere, valgomajame, virtuvėje ar vaikų kambary. Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Tokia dovana apsidžiaugtų gamtos entuziastai, o ypač paukščių mylėtojai. Atraskite netikėtus derinius, šią žvakidę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

aukštis 8,5 cm, diametras 7cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porceliano žvakidė „Žvirblis“ piešta rankomis”

Spalva

Balta, Juoda

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!