Porcelianinis baltas vazonas

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

14,00 

Yra sandėlyje

  Šis minimalistinio stiliaus vazonas tikrai pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, atrodys gražiai bet kurioje erdvėje, kur jį dėsite: ant stalo, palangės ar komodos. Pagamintas iš sniego baltumo porceliano, su...Skaityti plačiau

 

Šis minimalistinio stiliaus vazonas tikrai pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, atrodys gražiai bet kurioje erdvėje, kur jį dėsite: ant stalo, palangės ar komodos. Pagamintas iš sniego baltumo porceliano, su mėlynu vidumi, jis suteiks magijos, subtilios prabangos ir elegancijos bet kuriai jūsų namų erdvei. 

Šis baltas porcelianinis vazonas yra išskirtinis pavyzdys subtilaus ir prabangaus dizaino, kuris niekada nepraras savo žavesio. Minimalistinis stilius pabrėš ir išryškins gėlių ir augalų grožį, o porcelianas garantuos ilgaamžiškumą. 

Pritaikymas: Atraskite netikėtus derinius, šią vazą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Porceliano gaminiai yra daug daugiau nei paprasti daiktai – tai menas, atskleidžiantis meilę, kūrybiškumą ir autentiškumą. Kiekvienas gaminys turi savo istoriją, o gaminimo procesas reikalauja daug kruopštumo, atidumo detalėms bei atsidavimo savo darbui. Tai kokybės ir prabangos dvelksmas.

Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.

 

Turime

Išmatavimai

Aukštis 12 cm. 

Plotis 13 cm.Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinis baltas vazonas”

Success message!
Warning message!
Error message!