Paukščiuko figūrėlė “Mėlynoji zylė”

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

14,00 

Yra sandėlyje

Ši porceliano zylutės figūrėlė sukurta ne tik puošti namų erdvę, bet ir priminti: kiek daug gamtos grožio slypi mažuose dalykuose. Pavyzdžiui paukštelyje. Juk tai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis....Skaityti plačiau

Ši porceliano zylutės figūrėlė sukurta ne tik puošti namų erdvę, bet ir priminti: kiek daug gamtos grožio slypi mažuose dalykuose. Pavyzdžiui paukštelyje. Juk tai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jis atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia – vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukščiuką!

Mėlynoji zylė  – zylinių šeimos paukštis, dažnas Lietuvoje ir aptinkamas visoje šalies teritorijoje. Mėlynu viršugalviu išsiskiriantis nedidelis paukštukas minta vabzdžiais, uogomis, gerai prinokusiais vaisiais, augalų sėklomis, naikina kenksmingus sodų, parkų ir miškų vabzdžius. Žiemą  dažnai užsuka ir į lesyklas, kur smaguriauja ne tik saulėgrąžomis ir kitomis įvairiomis sėklomis.

Pritaikymas: Paukštelis įsitaisęs ant vazos ar žvakidės briaunos, ar puošiant stalą neabejotinai suteiks individualumo ir žaismingo netikėtumo. Kaip tobulai jis jausis ant vazos, ar Story by Nature žvakidžių! Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, pavasario ar Velykų stalo dekoras arba derinant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tai klaiska ir ilgamažė interjero detalė. Tegul ji įkvepia kurti unikalias namų istorijas!

Šis paukštelis nudžiugins gamtos mylėtoją, minimalizmo gerbėją ar unikalių dekoro detalių “medžiotoją”.

Porceliano gaminiai yra daug daugiau nei paprasti daiktai – tai menas, atskleidžiantis meilę, kūrybiškumą ir autentiškumą. Kiekvienas gaminys turi savo istoriją, o gaminimo procesas reikalauja daug kruopštumo, atidumo detalėms bei atsidavimo savo darbui. Tai kokybės ir prabangos dvelksmas.

Turime

Išmatavimai

7*4 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paukščiuko figūrėlė “Mėlynoji zylė””

Success message!
Warning message!
Error message!