Porcelianinė dekoracija „Kankorėžis“

Rankų darbo
Simbolinės dovanos

17,00 

Yra sandėlyje

Suteikite savo interjerui subtilios prabangos ir elegancijos! Ši porceliano kankorėžio dekoracija yra tobulai atkartota kankorėžio kopija. Pagaminta is sniego baltumo poceliano, suteiks baltos žiemos magijos bet kuriai jūsų namų erdvei....Skaityti plačiau

Suteikite savo interjerui subtilios prabangos ir elegancijos! Ši porceliano kankorėžio dekoracija yra tobulai atkartota kankorėžio kopija. Pagaminta is sniego baltumo poceliano, suteiks baltos žiemos magijos bet kuriai jūsų namų erdvei.

Ar žinojote, kad kankorėžis, senovėje turėjo stiprią simbolinę reikšmę, buvo siejamas su sveikata, gyvybe, drąsa ir vaisingumu. Tai buvo ir dievo Dioniso simbolis, kuris atsakingas už įkvėpimą, augmeniją, gamtos jėgas, nesibaigiantį gyvybės ciklą gamtoje ir nuolatinį atgimimą.

Pritaikymas:  Šie kankorėžiai gali būti puikus papuošimas šventiniu  laikotarpiu arba prabangus interjero elementas, pabrėžiantis stiliaus ir elegancijos jausmą. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant palangės, ant valgomojo stalo, ar ant šventinio Kalėdinio stalo.

Atraskite netikėtus derinius, šią interjero dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Porceliano gaminiai yra daug daugiau nei paprasti daiktai – tai menas, atskleidžiantis meilę, kūrybiškumą ir autentiškumą. Kiekvienas gaminys turi savo istoriją, o gaminimo procesas reikalauja daug kruopštumo, atidumo detalėms bei atsidavimo savo darbui. Tai kokybės ir prabangos dvelksmas.

 

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinė dekoracija „Kankorėžis“”

Spalva

Balta

Dydis

10*7,6, 13,5*5,5

Success message!
Warning message!
Error message!