Porcelianinė balta vaza

Rankų darbo

34,00 

Išparduota

Ši prabangi minimalistinio stiliaus vaza – vazonas pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, bet kurioje erdvėje, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Pagaminta is sniego baltumo poceliano,...Skaityti plačiau

Ši prabangi minimalistinio stiliaus vaza – vazonas pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, bet kurioje erdvėje, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Pagaminta is sniego baltumo poceliano, suteiks baltos žiemos magijos, subtilios prabangos ir elegancijos bet kuriai jūsų namų erdvei.

Balta porcelianinė vaza yra puikus pavyzdys subtilaus ir prabangaus dizaino, kuris visada išlieka madingas ir žavus. Pabrėš ir išryškins gėlių natūralų grožį, o interjerui atneš užbaigtumo bei harmonijos.

Pritaikymas: Atraskite netikėtus derinius, šią vazą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Porceliano gaminiai yra daug daugiau nei paprasti daiktai – tai menas, atskleidžiantis meilę, kūrybiškumą ir autentiškumą. Kiekvienas gaminys turi savo istoriją, o gaminimo procesas reikalauja daug kruopštumo, atidumo detalėms bei atsidavimo savo darbui. Tai kokybės ir prabangos dvelksmas.

Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.

 

Išparduota

Išmatavimai

Aukštis 10 cm. 

Plotis 11 cm.Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinė balta vaza”

Success message!
Warning message!
Error message!