Porcelianinių žvakidžių „Kankorėžiai“ rinkinys

Ribotas kiekis

12,00 

Yra sandėlyje

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps jaukiu interjero akcentu. Elegantiško baltumo fone, kankorėžių siluetai visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę. Gal ši dekoracija primins savaitgalio kelionę...Skaityti plačiau

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps jaukiu interjero akcentu. Elegantiško baltumo fone, kankorėžių siluetai visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę. Gal ši dekoracija primins savaitgalio kelionę į kerinčio grožio mišką, o gal atvirkščiaikaip senai ten buvote. Arba tiesiog: kaip gera namuose, siaučiant pūgai už lango.

Pritaikymas: Nepretenzingų formų akcentas, kuris tiks bet kokio stiliaus interjere, valgomajame, virtuvėje ar vaikų kambary. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, Kalėdinėse kompozicijose ir puokštėse, tačiau puikiai atrodys ir kaip savarankiškas dekoro elementas. Atraskite netikėtus derinius, šią žvakidę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Papildoma informacija: Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! 

Komplektą sudaro 2 vienetai.

 

Turime

Išmatavimai

Aukštis 9 cm ir 7 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinių žvakidžių „Kankorėžiai“ rinkinys”

Spalva

Balta, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!