Porcelianinė dekoracija „Granatas“

Simbolinės dovanos

25,00 

Yra sandėlyje

Ši porceliano granato dekoracija yra tobulai atkartota granato kopija. Suteikite savo interjerui subtilios prabangos ir elegancijos! Ar žinojote, kad granatas,  laikomas šventu meilės ir santuokos, vaisingumo, ištikimos draugystės vaisiumi. Gali...Skaityti plačiau

Ši porceliano granato dekoracija yra tobulai atkartota granato kopija. Suteikite savo interjerui subtilios prabangos ir elegancijos!

Ar žinojote, kad granatas,  laikomas šventu meilės ir santuokos, vaisingumo, ištikimos draugystės vaisiumi. Gali dovanoti ilgaamžiškumą, apsaugo nuo blogo ir neša sėkmę darbuose. Tai estetiškai puiki dovana su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Šios granato dekoracijos gali būti puikus papuošimas šventiniu  laikotarpiu arba prabangus interjero elementas, pabrėžiantis stiliaus ir elegancijos jausmą. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant palangės, ant valgomojo stalo, ar ant šventinio Kalėdinio stalo.

Atraskite netikėtus derinius, šią interjero dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Porceliano gaminiai yra daug daugiau nei paprasti daiktai – tai menas, atskleidžiantis meilę, kūrybiškumą ir autentiškumą. Kiekvienas gaminys turi savo istoriją, o gaminimo procesas reikalauja daug kruopštumo, atidumo detalėms bei atsidavimo savo darbui. Tai kokybės ir prabangos dvelksmas.

 

Turime

Išmatavimai

10 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Porcelianinė dekoracija „Granatas“”

Success message!
Warning message!
Error message!