Paveikslas “Papartis”

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

60,00 

Išparduota

Šis šiuolaikinis paveikslas su stabilizuotu paparčiu gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek...Skaityti plačiau

Šis šiuolaikinis paveikslas su stabilizuotu paparčiu gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus. Kontrastingas juodas medinis rėmas išryškina balto paparčio lapo žavesį. Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda.

Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės bet kokiam interjerui. Jis puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Pritaikymas: Paparčius tikrai galima laikyti tradiciniais lietuviškais augalais. Jie simbolizuoja nuoširdumą kitų atžvilgiu. Tikima, kad tai magijos, susižavėjimo, pasitikėjimo, svajonės arba slapto meilės ryšio ženklas. Jei kam nors norite palinkėti vilties, pasitikėjimo, turto, laimės ar pastogės, dovanokite papartį!

Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, biuro, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Puiki dovanos idėja jūsų šeimoms, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise.

Išparduota

Išmatavimai

49*42 cm

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Papartis””

Spalva

Balta, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!