Paplūdimio krepšys „Spalvotos monsteros“

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

12,00 

Yra sandėlyje

Vasara jau čia! Jei ieškote tobulo paplūdimio krepšio, kuris sujungtų praktiškumą ir stilių, „Spalvotos monsteros“ krepšys yra būtent tai, ko jums reikia. Jis puikiai tinka viskam – nuo netikėtų apsipirkimų...Skaityti plačiau

Vasara jau čia! Jei ieškote tobulo paplūdimio krepšio, kuris sujungtų praktiškumą ir stilių, „Spalvotos monsteros“ krepšys yra būtent tai, ko jums reikia. Jis puikiai tinka viskam – nuo netikėtų apsipirkimų iki savaitgalio išvykos į pajūrį. Krepšys išsiskiria spalvingais monsterų lapų motyvais. Jie primena atogrąžų augmeniją, suteikia vasarišką ir kartu egzotišką nuotaiką, puikiai dera  prie bet kokio stiliaus aprangos ir tikrai padės išsiskirti minioje.

Praktiškas ir erdvus.

  • Talpus: šis krepšys turi pakankamai vietos patogiai sutalpinti viską, ko reikia – nuo paplūdimio reikmenų iki kasdienių pirkinių. Nesvarbu, ar ruošiatės į paplūdimį, ar tiesiog turite daug daiktų, šis krepšys talpins juos visus.
  • Patogios rankenos užtikrina patogų nešiojimą, net kai krepšys pilnas. Ilgis pritaikytas, kad galėtumėte patogiai krepšį nešti tiek ant peties, tiek rankoje.

Tvirtas ir lengvai prižiūrimas

Kokybiškos medžiagos: pagamintas iš lino ir medvilnės, krepšys yra ne tik stilingas, bet ir patvarus. Jis atsparus kasdieniams naudojimo iššūkiams, ir yra lengvai prižiūrimas, tad galite būti tikri, kad jis tarnaus ilgai.

Pritaikymas

  1. Paplūdimyje: dėkite viską, ko gali piriekti paplūdimyje. Krepšys yra pakankamai erdvus, kad tilptų visi jūsų paplūdimio reikmenys, o jo dizainas leis išsiskirti .
  2. Mieste: naudokite šį krepšį kaip kasdieninį aksesuarą  išvykoms ar apsipirkimui. Jo ryškus dizainas  puikiai papildys jūsų stilių ir suteiks vasariškos nuotaikos.
  3. Išvykose: idealiai tinka savaitgalio kelionėms ar piknikams gamtoje. Jo talpa ir praktiškumas leis jums sutalpinti viską, ko reikia smagiai ir nepamirštamai dienai.

 

Paplūdimio krepšys “Spalvotos monsteros “yra praktiška dovana:

  • Unikalių detalių medžiotojams: originalus dizainas, kuris patrauks dėmesį.
  • Tvarumo šalininkams: draugiškas aplinkai pasirinkimas.
  • Gamtos mylėtojams: įkvėptas gamtos grožio ir detalių.
  • Visiems, kas mėgsta nešiotis “pusę namų”: talpus ir funkcionalus, puikiai tinkantis įvairiems poreikiams.

Atraskite gamtos grožį detalėse ir dovanojimo džiaugsmą su „Story by Nature“.

Turime

Išmatavimai

48×38 cm, rankenų ilgis 25 cm

Papildoma informacija

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Minkštas, pagamintas  iš lino ir medvilnės. Tokios sudėties gaminį lengvasprižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti rekomenduojam ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje, išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paplūdimio krepšys „Spalvotos monsteros“”

Spalva

Oranžinė, Žalia, Geltona, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!