Dekoratyvinė pagalvėlė „Monsteros lapai“ melsvi

Naujiena
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

17,00 

Yra sandėlyje

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali sužaliuoti džiunglės? Ar žinote, kad monsteros lapų siluetai jau kelinti metai karaliaujanti stilingo interjero detalė? Ši pagalvė atrastų vietos gėlių mylėtojo,...Skaityti plačiau

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali sužaliuoti džiunglės? Ar žinote, kad monsteros lapų siluetai jau kelinti metai karaliaujanti stilingo interjero detalė? Ši pagalvė atrastų vietos gėlių mylėtojo, ant kurio palangių jau nebeliko vietos, namuose. Arba atvirkščiai: paguostų augalų „žudiką“, kuris gėles myli, bet pritrūksta laiko ar žinių jas puoselėti. Be abejo, gėlėtas aksesuaras nudžiugins bet kurią moterį, romantiško stiliaus gerbėją, praktiškų dovanų propaguotoją. Nes šios gėlės nenuvys niekada!

Suteikite gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui.

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos ir gėlių mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere.

Turime

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško, drobę primenančio audinio.

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė pagalvėlė „Monsteros lapai“ melsvi”

Success message!
Warning message!
Error message!