Metalinis ženkliukas „Mėlynoji zylė“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su zylutės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Mėlynoji zylė – zylinių...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su zylutės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Mėlynoji zylė – zylinių šeimos paukštis, dažnas Lietuvoje ir aptinkamas visoje šalies teritorijoje. Mėlynu viršugalviu išsiskiriantis, minta vabzdžiais, uogomis, gerai prinokusiais vaisiais, augalų sėklomis, naikina kenksmingus vabzdžius.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Mėlynoji zylė“”

Spalva

Mėlyna, Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!