Metalinis ženkliukas „Volungė“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Išparduota

Šis nuotaikingas ženkliukas su volungės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Volungė šeimos paukštis,...Skaityti plačiau

Šis nuotaikingas ženkliukas su volungės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Volungė šeimos paukštis, kuris lengvai atpažįstamas iš ryškios geltonos spalvos. Volungės garsas įvairus: lietingu oru „jek-jek-jek“, o dažniausiai girdimas garsus švilpimas „fliu-tiu-liu”. Volungė gyvena lapuočių ir mišriuose miškuose. Lizdą suka gana aukštai (3-10 m aukštyje), šakos viršūnėje. Vidų iškloja plaukais, plunksnomis, lanksčiomis žolėmis. Minta vabzdžiais, lesa plaukuotus vikšrus.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Išparduota

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Volungė“”

Spalva

Geltona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!