Metalinis ženkliukas „Didžioji zylė“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su zylės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Didžioji zylė -...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su zylės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Didžioji zylė – žvirblinių paukščių būrio, zylinių šeimos paukštis, dažnas svečias Lietuvoje. Ją nesunku pažinti iš geltono kūno apatinės dalies ir juodos juostelės per krutinę. 

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!

 

Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Didžioji zylė“”

Spalva

Geltona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!