Metalinis ženkliukas „Kamanė“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su kamanės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Kamanės -  bitinių antšeimio...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su kamanės atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Kamanės –  bitinių antšeimio vabzdžių gentis. Yra apie 500 rūšių, galime sutikti visame pasaulyje. Jos yra įvairių spalvų, vidutinio dydžio, labai plaukuotos, padeda apdulkinti augalus. Tiesą sakant, joms tai sekasi dar geriau nei paprastoms bitėms, nes kamanės yra plaukuotesnės ir šiek tiek didesnės, todėl prie jų prilimpa daugiau žiedadulkių.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Kamanė“”

Spalva

Geltona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!