Metalinis ženkliukas „Drugelis citrinukas“

Užsakoma prekė
Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su citrinuko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Ankstyvą pavasarį vieni...Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su citrinuko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Ankstyvą pavasarį vieni pirmųjų ima skraidyti drugeliai citrinukai. Tai vieni ilgiausiai gyvenančių drugių, išgyvenantys iki trylikos mėnesių.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Drugelis citrinukas“”

Success message!
Warning message!
Error message!