Metalinis ženkliukas „Bitininkas“

Top!
Simbolinės dovanos

5,20 

Yra sandėlyje

Šis linksmas ženkliukas su bitininko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios.  Tai spalvingiausias Lietuvos paukštis....Skaityti plačiau

Šis linksmas ženkliukas su bitininko atvaizdu ne tik suteiks rūbui ar aksesuarui žaismingumo ir individualumo, bet ir primins, kad gamtoje visos detalės svarbios, net ir pačios mažiausios. 

Tai spalvingiausias Lietuvos paukštis. Į Lietuvą užklysta nereguliariai, paprastai šiltuoju metų laiku. Bitininkų klano nariai labai mėgsta drauge patupėti. Kiekvienas taip glaudžiasi prie kaimyno, jog atrodo, lyg visi bandytų sutilpti į vieną šeimyninę nuotrauką.

Segėkite šį ženkliuką vieną ar derinkite su kitais, taip sukurdami originalius derinius ir asmenines gamtos istorijų kolekcijas. Puoškite jais palaidines, švarkus, paltus ar kuprines. Šios mažos žavios detalės ypač pradžiugins vaikus, skatins jų žingeidumą ir ugdys pastabumą detalėms bei pagarbą ir meilę gamtai.

Šių ženkliukų kolekcija norime pristatyti Lietuvoje aptinkamų paukščių, gyvūnų ir vabzdžių rūšis. Pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis, kurioms šiuo metu reikalingas žmonių dėmesys bei rūpestis, prisidėkime prie šių rūšių išsaugojimo!Turime

Išmatavimai

2 cm.

Papildoma informacija

2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Metalinis ženkliukas „Bitininkas“”

Spalva

Mėlyna, Geltona, Raudona

Success message!
Warning message!
Error message!