Masyvaus stiklo žvakidės “Ledas” 2 vnt.

Simbolinės dovanos

12,00 

Yra sandėlyje

Rodos sukurtos jaukiems vakarams. Tačiau ir dieną jos taps akį traukiančiu interjero akcentu. Žadą atima savo panašumu į ledo gabalą. Tik įsivaizduokite, kaip įspūdingai jos papuoštų Jūsų žiemos vakarus arba...Skaityti plačiau

Rodos sukurtos jaukiems vakarams. Tačiau ir dieną jos taps akį traukiančiu interjero akcentu. Žadą atima savo panašumu į ledo gabalą. Tik įsivaizduokite, kaip įspūdingai jos papuoštų Jūsų žiemos vakarus arba advento vainiką!

Pritaikymas: Nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere.  Gerai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Puikiai tiktų advento kalendoriui! Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

 

 Turime

Išmatavimai

Aukštis: 9,5 cm.

 

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, žvakių liepsna turi magiškų galių, padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, suteikia ramumo, harmonizuoja, sušildo aplinką, valo namų energetiką.Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias savo namų istorijas! Parduodama po 2 vienetus.Success message!
Warning message!
Error message!