Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Boružėlės“

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

17,00 

Yra sandėlyje

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti visas būrys boružėlių? Nuo seno tikima, kad boružėlė įsikūnijusi senovės grožio...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti visas būrys boružėlių? Nuo seno tikima, kad boružėlė įsikūnijusi senovės grožio ir meilės deivė, kad šis vabalėlis neša sėkmę ir turtus, gali suteikti sveikatos ar kantrybės įveikiant ligą. Suskaičiuokite nutupusios boružėlės taškelius, sužinosite, kiek sėkmės mėnesių laukia. O ant boružėlių pagalvėlės taškelių tikrai daug! Ar turite kam palinkėti meilės ir sėkmės?

Pritaikymas: Rankų darbo pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa? Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Išmatavimai

45*45 cm arba 50*30 cm

Papildoma informacija

Minkštas, natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Boružėlės“”

Spalva

Raudona, Juoda, Pilka

Dydis

45*45 cm, 50*30 cm

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!