Keraminė dekoracija „Vyšnia“

Užsakoma prekė
Rankų darbo

9,00 

Yra sandėlyje

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Šios uogų figūrėlės jūsų interjere taps tikrų tikriausiomis “vyšniomis ant torto”. Jos tokios tikroviškos, kad sunku patikėti, jog netikros. Tikima, kad vyšnios simbolis padeda...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Šios uogų figūrėlės jūsų interjere taps tikrų tikriausiomis “vyšniomis ant torto”. Jos tokios tikroviškos, kad sunku patikėti, jog netikros. Tikima, kad vyšnios simbolis padeda siekiant sėkmės darbe ir sustiprina žmogaus energetiką. Be to ši uoga tapatinama su moteriškumu ir grožiu, sunokusios vyšniosaistros ir brandos simbolis. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo netikėtu akcentu, kad ir kur jį ištaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo nams geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Turime (galime užsakyti)

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro 2 vienetai vyšnaičių.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė dekoracija „Vyšnia“”

Success message!
Warning message!
Error message!