Keraminė dekoracija „Kriaušė“

Ribotas kiekis
Rankų darbo

10,00 

Yra sandėlyje

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši kriaušės figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Tikima, kad kriaušė suteikia išminties, padeda priimti sėkmingus sprendimus. Smagi dovanėlė su palinkėjimu...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši kriaušės figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Tikima, kad kriaušė suteikia išminties, padeda priimti sėkmingus sprendimus. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

11 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Success message!
Warning message!
Error message!