Keraminė dekoracija „Granatas“

Užsakoma prekė
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

16,00 

Išparduota
Galima užsakyti (2 sav. laikotarpyje)

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši granato figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Granatas laikomas šventu meilės ir santuokos, vaisingumo, ištikimos draugystės vaisiumi. Gali dovanoti ilgaamžiškumą,...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši granato figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Granatas laikomas šventu meilės ir santuokos, vaisingumo, ištikimos draugystės vaisiumi. Gali dovanoti ilgaamžiškumą, apsaugo nuo blogo ir neša sėkmę darbuose. Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Galima užsakyti (2 sav. laikotarpyje)

Išmatavimai

14 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė dekoracija „Granatas“”

Success message!
Warning message!
Error message!