Dovanų rinkinys moterims

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

35,00 

Yra sandėlyje

Virtuvės tekstilės rinkinys - tai puiki dovana ne tik mėgstantiems gamintis, bet ir visiems, kuriems norisi jaukių, tarpusavyje derančių detalių namuose. Šį dovanų rinkinį sudaro: virtuvinė prijuostė, virtuvinė pirštinė, virtuvinė...Skaityti plačiau

Virtuvės tekstilės rinkinys – tai puiki dovana ne tik mėgstantiems gamintis, bet ir visiems, kuriems norisi jaukių, tarpusavyje derančių detalių namuose. Šį dovanų rinkinį sudaro: virtuvinė prijuostė, virtuvinė pirštinė, virtuvinė puodkėlė ir degtukai. Supakuota į dežutę ir aprišta raudonu kaspinu. Ši dovana puikiai tiks tiek Kalėdų, tiek bet kokiai kitai progai.

Galbūt šis rinkinys su romantiškais gėlių raštais įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę pas močiutę, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Tvarūs ir praktiški aksesuarai, be kurių neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės patiekalus, tetai, kuri be galo myli gėles ir mėgsta gaminti, padėka draugei už gardžias vakarienes, kaimynei, kurie turi viską.

Turime

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų rinkinys moterims”

Spalva

Rožinė, Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!