Akcija!

Dovanų rinkinys “Kai norisi spalvų”

Naujiena
%

Original price was: 105,00 €.Current price is: 92,40 €.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems norisi nuspalvinti kasdienybę ir  išbaigtumo jausmo dekoruojant namus. Šis rinkinys sudarytas iš rusvos stiklinės vazos ir stiklinių žvakidžių, kurios harmoningai papildo viena kitą. Tai puiki...Skaityti plačiau

Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems norisi nuspalvinti kasdienybę ir  išbaigtumo jausmo dekoruojant namus. Šis rinkinys sudarytas iš rusvos stiklinės vazos ir stiklinių žvakidžių, kurios harmoningai papildo viena kitą. Tai puiki dovana sau, draugams , mylimai mamai ar tetai ,  neabejotinai suteiksianti namams spalvų, elegancijos ir jaukumo.

 

Moderni stiklinė rusva vaza

Skaidri, rusvo atspalvio stiklinė, netaisyklingos formos vaza žavi santūria elegancija ir originalumu. Visas grožis paprastume!  Ši  vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama grakštaus koto.

Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazoje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos  gėlės, originalių formų lapai.

Papildoma informacija:
Atraskite savyje kūrėją, su šia stikline vaza! Ji tiks ne tik gėlių kompozicijoms kurti. Sluoksniuokite joje akmenukus, kriaukles, kaštonus ar sausas šakeles. Brangius prisiminimus iš pajūrio ar pasivaikščiojimo miške.

Original price was: 29,00 €.Current price is: 25,52 €.

Turime

Spalva

Rusva, Ruda

Plačiau apie prekę

Gintaro spalvos stiklinė žvakidė

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši stiklinė žvakidė taps akį traukiančiu interjero akcentu. Sodriai gintarinės spalvos, masyvaus stiklo, ji suteiks namams jaukumo ir saulėto gyvybingumo. Stilingai derės su kitais gamtiniais motyvais: medžiu, metalu, akmeniu. Harmoningai papildys kompozicijas, arba atvirkščiaitaps išsiskiriančiu interjero akcentu. Tai maža detalė, tačiau turinti didelę galią akimirksniu pakeisti namų atmosferą.

Pritaikymas: Sodrios spalvos, nepretenzingų formų akcentai, kurie tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodys kaip savarankiški dekoro elementai, arba puokščių, stalo dekoracijų dalis. Atraskite netikėtus derinius, šias žvakides komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 16,00 €.Current price is: 14,08 €. už vienetą

Turime

Spalva

Oranžinė

Plačiau apie prekę
Spalva

Rusva

Moderni stiklinė rusva vaza

Spalva

Rusva, Ruda

Gintaro spalvos stiklinė žvakidė

Spalva

Oranžinė

Success message!
Warning message!
Error message!