Akcija!

Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Alokazijos lapas“

%
Rankų darbo

Original price was: 49,00 €.Current price is: 29,00 €.

Yra sandėlyje

Įsileiskite dar daugiau gamtos į savo namus! Esate pametę galvą dėl egzotinių augalų, tačiau nepavyksta namuose užtikrinti jiems reikiamų sąlygų? O gal draugė jau pritrūko vietos ant palangių, bet dar...Skaityti plačiau

Įsileiskite dar daugiau gamtos į savo namus! Esate pametę galvą dėl egzotinių augalų, tačiau nepavyksta namuose užtikrinti jiems reikiamų sąlygų? O gal draugė jau pritrūko vietos ant palangių, bet dar turi jos pakankamai ant lovos ar sofos? Ši pagalvėlė skirta kaip tik tokiems namams! Tik pažiūrėkite į šia įspūdingos išvaizdos alokaziją! Ir ji visai nelepi, sukurta minkštam prigulimui ar patogiam prisėdimui.

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos ir gėlių mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

47×28 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško poliesterio audinio. Su užpildu, be užtrauktuko.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Alokazijos lapas“”

Success message!
Warning message!
Error message!