Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas “Usūrinis šuo”

Rankų darbo

42,00 

Išparduota

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai bus usūrinis šuo? Sukurta ir pasiūta Lietuvos...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai bus usūrinis šuo?

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Japonai tiki, kad usūrinis šuo klestėjimo ir sėkmingų finansų simbolis. Ar žinote, kad šis gyvūnas labai šeimyniškas, ištikimas ir prieraišus? Pažįstate tokį žmogų? Nudžiuginkite jį padovanoję Usūrinį šunį! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Išparduota

Išmatavimai

43*45 cm

Papildoma informacija

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Pasiūta derinant tvido, vilnos, lino ar gobeleno audinių atraižas. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas “Usūrinis šuo””

Spalva

Mėlyna, Ruda, Juoda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!