Belgiško gobeleno kosmetinė „Vintažinė avytė“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature

29,00 

Yra sandėlyje

Avytės portretas romantiškame rėmelyje pralinksmins ir nuteiks nostalgiškai. Daugelyje tautų avis simbolizuoja taiką, gerumą ir dvasingumą. Jei pasigendate savo gyvenime ramybės ir harmonijos, įsigykite aksesuarą su avyte ir taika sugrįš...Skaityti plačiau

Avytės portretas romantiškame rėmelyje pralinksmins ir nuteiks nostalgiškai. Daugelyje tautų avis simbolizuoja taiką, gerumą ir dvasingumą. Jei pasigendate savo gyvenime ramybės ir harmonijos, įsigykite aksesuarą su avyte ir taika sugrįš į jūsų mintis.

Prabangi kosmetinė ypatingai moteriai. Vertinančiai kokybę ir išskirtines detales. Aksesuaras nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, nepamainomas kasdienybėje, kelionėje, sporte, ar tiesiog tvarkos palaikymui rankinėje. Leiskite jai tapti unikalia jūsų stiliaus istorijos pradžia!

Pritaikymas: „Story by Nature“ belgiško gobeleno kosmetinės ne tik saugos kosmetikos priemones, papuošalus, aksesuarus, kanceliarines priemones,bet ir neleis įvairiom smulkmenom pasimesti rankinėje, krepšyje ar stalčiuje. Sukurta galvojant apie išsiskirti gebančią moterį, kuri visada savyje išlaiko paslaptį. Šįkart tai kosmetinė, kurios paskirtis gali būti universali, tačiau kas joje slypės išties, žinos tik jos šeimininkė.

O galbūt ši kosmetinė nudžiugins paauglę mergaitę? Pirmiesiems kosmetikos rinkiniams, higienos priemonems, mažoms jaunos moters paslaptims saugoti, bei estetikos ir stiliaus pojūčiams lavinti.Turime

Išmatavimai

21 x 22 cm.

Papildoma informacija

Šios kosmetinės rankų darbo, vienetinės. Iki smulkmenų apgalvota ir suderinta kiekviena detalė: nugarėlės, pamušalas, užtrauktukas, kanteliai. Prekėms galima /- 2 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime supakuoti kaip dovaną.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Success message!
Warning message!
Error message!