Akcija!

Belgiško gobeleno kosmetinė „Karvutė“

%
Ribotas kiekis
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 35,00 €.Current price is: 31,00 €.

Yra sandėlyje

Karvutės portretas romantiškame rėmelyje pralinksmins ir nuteiks nostalgiškai. Daugelyje tautų karvė reikšmingas gerovės simbolis. Lietuviams ji simbolizuodavo šeimos gerovę ir gausą, kinams tai ištvermės ir didingumo simbolis, o Indijoje – šventas gyvūnas....Skaityti plačiau

Karvutės portretas romantiškame rėmelyje pralinksmins ir nuteiks nostalgiškai. Daugelyje tautų karvė reikšmingas gerovės simbolis. Lietuviams ji simbolizuodavo šeimos gerovę ir gausą, kinams tai ištvermės ir didingumo simbolis, o Indijoje – šventas gyvūnas. Tegul ir ši karvute jūsų rutiną pakraus teigiamos energijos.

Prabangi kosmetinė ypatingai moteriai. Vertinančiai kokybę ir išskirtines detales. Aksesuaras nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, nepamainomas kasdienybėje, kelionėje, sporte, ar tiesiog tvarkos palaikymui rankinėje. Leiskite jai tapti unikalia jūsų stiliaus istorijos pradžia!

Pritaikymas: „Story by Nature“ belgiško gobeleno kosmetinės ne tik saugos kosmetikos priemones, papuošalus, aksesuarus, kanceliarines priemones,bet ir neleis įvairiom smulkmenom pasimesti rankinėje, krepšyje ar stalčiuje. Sukurta galvojant apie išsiskirti gebančią moterį, kuri visada savyje išlaiko paslaptį. Šįkart tai kosmetinė, kurios paskirtis gali būti universali, tačiau kas joje slypės išties, žinos tik jos šeimininkė.

O galbūt ši kosmetinė nudžiugins paauglę mergaitę? Pirmiesiems kosmetikos rinkiniams, higienos priemonems, mažoms jaunos moters paslaptims saugoti, bei estetikos ir stiliaus pojūčiams lavinti.Turime

Išmatavimai

23 X 17 cm.

Papildoma informacija

Šios kosmetinės rankų darbo, vienetinės. Iki smulkmenų apgalvota ir suderinta kiekviena detalė: nugarėlės, pamušalas, užtrauktukas, kanteliai. Prekėms galima /- 2 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime supakuoti kaip dovaną.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Belgiško gobeleno kosmetinė „Karvutė“”

Spalva

Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!