Belgiško gobeleno kosmetinė „Fazanai“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature

20,00 

Yra sandėlyje

Kosmetinę puošiantis ryškiaspalvis paukštis fazanas ne tik įspūdingas savo išvaizda, bet ir simbolika: jis simbolizuoja vaizduotę ir kūrybiškumą, rafinuotą seksualumą ir patrauklumą. Be to tikima, kad turi galios pritraukti ne...Skaityti plačiau

Kosmetinę puošiantis ryškiaspalvis paukštis fazanas ne tik įspūdingas savo išvaizda, bet ir simbolika: jis simbolizuoja vaizduotę ir kūrybiškumą, rafinuotą seksualumą ir patrauklumą. Be to tikima, kad turi galios pritraukti ne tik meilę, dėmesį, bet ir svajonių išsipildymą. O tai geriausia, ką galėtume palinkėti sau ar artimam žmogui, tiesa?

Prabangi kosmetinė ypatingai moteriai. Vertinančiai kokybę ir išskirtines detales. Aksesuaras nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, nepamainomas kasdienybėje, kelionėje, sporte, ar tiesiog tvarkos palaikymui rankinėje. Leiskite jai tapti unikalia jūsų stiliaus istorijos pradžia!

Pritaikymas: „Story by Nature“ belgiško gobeleno kosmetinės ne tik saugos kosmetikos priemones, papuošalus, aksesuarus, kanceliarines priemones,bet ir neleis įvairiom smulkmenom pasimesti rankinėje, krepšyje ar stalčiuje. Sukurta galvojant apie išsiskirti

Turime

Išmatavimai

17  x 16 cm.

Papildoma informacija

Šios kosmetinės rankų darbo, vienetinės. Iki smulkmenų apgalvota ir suderinta kiekviena detalė: nugarėlės, pamušalas, užtrauktukas, kanteliai. Prekėms galima /- 2 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime supakuoti kaip dovaną.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Belgiško gobeleno kosmetinė „Fazanai“”

Spalva

Raudona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!