Virtuvinis rankšluostis „Ešerys“

Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

5,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis, pavyzdžiui rankšluostėliu su žuvies atvaizdu. Gal atsiminimais jis sugrąžins į  vaikystę ir primins kartu su seneliu pagautą pirmąją žuvį? Atraskite savo virtuvę iš...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis, pavyzdžiui rankšluostėliu su žuvies atvaizdu. Gal atsiminimais jis sugrąžins į  vaikystę ir primins kartu su seneliu pagautą pirmąją žuvį?

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Atraskite netikėtus derinius, šį rankšluostį komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas lininis aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Padėka draugei už vakarienę, dovana mamai, kuri verda skaniausią pasaulyje žuvienę, kaimynams įkurtuvių proga, sau be ypatingos progos arba tėčiui, kuris vis dar svajoja sugauti didžiausią savo gyvenimo žuvį. Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje ir įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

 

Turime

Išmatavimai

47×70 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško lino (55%) ir medvilnės  (45%) audinio. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinis rankšluostis „Ešerys“”

Spalva

Mėlyna, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!