Vazelių ir gėlių rinkinys “Pasidaryk pats”

27,00 

Yra sandėlyje

Vazelių ir džiovintų gėlių rinkinys “Pasidaryk pats” Atraskite savyje kūrėją su šiuo džiovintų gėlių rinkiniu! Užduotį palengvinom: komplekte rasite viską, ko gali prireikti kompozicijai sukurti, beliks susidėlioti augalus į vazeles...Skaityti plačiau

Vazelių ir džiovintų gėlių rinkinys “Pasidaryk pats”

Atraskite savyje kūrėją su šiuo džiovintų gėlių rinkiniu! Užduotį palengvinom: komplekte rasite viską, ko gali prireikti kompozicijai sukurti, beliks susidėlioti augalus į vazeles pagal savo skonį ar derinant prie interjero. Galite rinkinį papildyti savo surinktomis mielomis smulkmenomis, kurios kurs šiltus prisiminimu gūdžiais žiemos vakarais. Originali dovana kūrybingai, sentimentaliai asmenybei, artimam žmogui ar sau.

Pritaikymas:

Kompoziciją galėsite keisti pagal nuotaiką: gal vazelė saugos pirmąją vaiko skintą gėlytę, brangaus žmogaus dovanotą gėlės žiedą, iš atostogų parsivežtas kriaukleles, smėliuką, akmenėlius ar gintarus. Galimybės derinti gamtos dovanas beribės, kaip ir žmogaus fantazija. Raskite namuose jiems matomą vietą, tegul akys ir širdis džiaugiasi kasdieną!

Turime

Išmatavimai

5*13 cm.

7*10 cm.

8*16 cm.

Success message!
Warning message!
Error message!