Statulėlė „Žiogas“

Ribotas kiekis
Simbolinės dovanos

12,00 

Yra sandėlyje

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Žiogas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Senovės Graikijoje jis buvo kilmingo statuso, nemirtingumo simbolis. O Amerikos indėnų gentys tikėjo, kad žiogas...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Žiogas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Senovės Graikijoje jis buvo kilmingo statuso, nemirtingumo simbolis. O Amerikos indėnų gentys tikėjo, kad žiogas atneša visai bendruomenei gerą žinią. Žiogas sėkmės, klestėjimo, stiprybės, gausos, laisvės, nepriklausomybės simbolis. Todėl jei norite sau ar artimam žmogui to palinkėti, ieškote prasmingos verslo dovanos, dovanokite žiogą!

Pritaikymas: Žaisminga metalinė figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite žiogą matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jis džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai!

Papildoma informacija:

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Turime

Išmatavimai

7*14 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Statulėlė „Žiogas“”

Success message!
Warning message!
Error message!