Lininės servetėlės „Pievų gėlės“

Naujiena
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

12,00 

Yra sandėlyje

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiliniais! Pievų gėlių raštais dekoruotos servetėlės suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir įkvepiančios nuotaikos. Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką...Skaityti plačiau

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiliniais! Pievų gėlių raštais dekoruotos servetėlės suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir įkvepiančios nuotaikos. Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką galima kurti kasdien? Mėgaukitės šeimos tradicijomis, gimstančiomis mažose detalėse. Atraskite netikėtus derinius, šias servetėles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais, derindami margus raštus su vienspalviai audiniais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių draugei Italijos gerbėjai, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.

 Turime

Išmatavimai

46*46 cm

Papildoma informacija

Pagamintas iš  lino (60 %) ir medvilnės (40%) Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Komplektą sudaro 2 vienetai servėtėlių.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Lininės servetėlės „Pievų gėlės“”

Spalva

Rožinė, Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!