Stalo padėkliukų komplektas „Pievų gėlės“ 4 vnt

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Top!
Simbolinės dovanos

10,00 

Yra sandėlyje

Šios servetėlės sukurtos tiems, kam rytinis kavos puodelis, taurė vyno ar kvapnios arbatos gurkšnis vakare ne tiesiog gėrimas, o visas ritualas! Kai svarbią vietą užima lėtas mėgavimasis, sentimentalūs prisiminimai ir...Skaityti plačiau

Šios servetėlės sukurtos tiems, kam rytinis kavos puodelis, taurė vyno ar kvapnios arbatos gurkšnis vakare ne tiesiog gėrimas, o visas ritualas! Kai svarbią vietą užima lėtas mėgavimasis, sentimentalūs prisiminimai ir estetika bei dėmesys net mažiausioms detalėms.

Tegul šios servetėlės tampa jūsų kasdienės rutinos dalimi, suteikdamos elegancijos ir išskirtinumo kiekvienam jūsų gurkšniui. 

Dovanokite jas brangiam žmogui su palinkėjimu pradėti rytus su įkvėpimu ar palydėti vakarus sentimentaliais prisiminimas.

Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, lauktuvės draugei, draugystės ženklas kaimynams ar miela dovana sau be ypatingos progos. Puikiai dera su kitais Story by Nature aksesuarais, susikurkite unikalų dekorą derindami skirtingas detales tarpusavyje!Turime

Išmatavimai

11x11cm.

Papildoma informacija

Linas 65 %, medvilnė 35 %. Tokios sudėties gaminį lengva prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kokybiškas audinys, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Komplektą sudaro 4 vienetai stalo padėkliukų.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stalo padėkliukų komplektas „Pievų gėlės“ 4 vnt”

Spalva

Rožinė, Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!