Stalo padėkliukų komplektas „Monsteros“ 4 vnt

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

10,00 

Yra sandėlyje

Šie stalo padėkliukai su monsteromis sukurti tiems, kam rytinis kavos puodelis, taurė vyno ar kvapnios arbatos gurkšnis vakare ne tiesiog gėrimas, o visas ritualas! Kai svarbią vietą užima lėtas mėgavimasis,...Skaityti plačiau

Šie stalo padėkliukai su monsteromis sukurti tiems, kam rytinis kavos puodelis, taurė vyno ar kvapnios arbatos gurkšnis vakare ne tiesiog gėrimas, o visas ritualas! Kai svarbią vietą užima lėtas mėgavimasis, sentimentalūs prisiminimai ir estetika bei dėmesys net mažiausioms detalėms.

Tegul šie stalo padėkliukai tampa jūsų kasdienės rutinos dalimi, suteikdami elegancijos ir išskirtinumo kiekvienam jūsų gurkšniui.

Dovanokite jas brangiam žmogui su palinkėjimu pradėti rytus su įkvėpimu ar palydėti vakarus sentimentaliais prisiminimas.

Turime

Išmatavimai

12×12 cm.

Papildoma informacija

Sudėtis : medvilnė 80%, poliesteris 20 %. Tokios sudėties gaminį lengva prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kokybiškas audinys, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Komplektą sudaro 2 vienetai puodelių padėkliukų.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stalo padėkliukų komplektas „Monsteros“ 4 vnt”

Success message!
Warning message!
Error message!