Servetėlių laikiklis „Vyšnia“

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

29,00 

Yra sandėlyje

Rinkitės žaismingus stalo aksesuarus, tegul jie tampa priežastimi nuotaikingos dienos pradžiai ar jaukiai jos pabaigai. Šiame įspūdingame servetėlių laikiklyje net ir paprastos vienspalvės servetėlės atrodys ypatingos! Pasakykite „Ne“ nuobodiems stalo...Skaityti plačiau

Rinkitės žaismingus stalo aksesuarus, tegul jie tampa priežastimi nuotaikingos dienos pradžiai ar jaukiai jos pabaigai. Šiame įspūdingame servetėlių laikiklyje net ir paprastos vienspalvės servetėlės atrodys ypatingos!

Pasakykite „Ne“ nuobodiems stalo aksesuarams. Tegul net ir eiliniai pusryčiai ar vakarienė tampa ypatinga proga švęsti gyvenimą! Kiekvienuose namuose stalas ypatinga traukos vieta, kur susirenka šeima ar priimami svečiai. 

Rankų darbo : kiekvienas servetėlių laikiklis yra unikalus ir sukurtas su meile bei kruopštumu. Tai ne tik aksesuaras, bet ir meno kūrinys, kuris atspindi rankų darbo šilumą ir originalumą.

Šis servetėlių laikiklis harmoningai derės su kitomis Story by Nature interjero detalėmis, tačiau puikiai atrodys ir kaip savarankiškas dekoro elementas.  Ar pažįstate žmogų, kuris mėgsta praktiškas dovanas, bet vertina ir estetika? Tada šis aksesuaras sukurtas būtent jam!Turime

Išmatavimai

17×16 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Servetėlių laikiklis „Vyšnia“”

Spalva

Smėlinė, Raudona

Success message!
Warning message!
Error message!